Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #8 Jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt

O tym, że warto wszystko wcześniej zaplanować, wysłać klientom życzenia i zacząć święta trochę wcześniej – nie koniecznie zamykając komputer w Wigilię 😉

Gosia Gabryś – coachka, przedsiębiorczyni oraz gospodynią podcastu Biznes bez spiny, gdzie podpowiada jak budować firmę wokół życia, a nie życie wokół firmy. Pomaga kobietom, które chciałyby uruchomić własny biznes po to, aby móc pracować dla siebie, mieć więcej czasu dla dzieci, przyjaciół, książki, spacery, hobby. Kobietom, które czują, że mogłyby więcej, inaczej. Które tęskną za swobodą i chcą wyrażać siebie. Wspiera je swoim doświadczeniem, wiedzą i pomysłami na konsultacjach, poprzez kursy, blog i podcast.

Zaobserwuj Biznes bez spiny w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.