Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #13 Święta WWO

Osoby Wysoko Wrażliwe nadchodzące Święta mogą odczuwać jako czynnik ogromnego stresu. Tyle jest do zrobienia, wiele powinności, a w środku permanentne przebodźcowanie. Co zatem zrobić? Jak sobie poradzić? W tym odcinku znajdziecie kilka wskazówek. 

Małgorzata Leduchowska – coach i Mentorka Wysoko Wrażliwych Kobiet. Zajmuje się rozwojem tzw. kompetencji miękkich jak trener w licznych organizacjach. Prywatnie partnerka i matka wspaniałego kota Śledzika.  Kocha podróże a szczególnie ta, które prowadzą na szczyt. Jej najwyzsza wysokość na jakiej się znalazła to 5.500 n.p.m.

Zaobserwuj Wysokowrażliwy Podcast w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.