Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #13 Święta WWO

Osoby Wysoko Wrażliwe nadchodzące Święta mogą odczuwać jako czynnik ogromnego stresu. Tyle jest do zrobienia, wiele powinności, a w środku permanentne przebodźcowanie. Co zatem zrobić? Jak sobie poradzić? W tym odcinku znajdziecie kilka wskazówek. 

Małgorzata Leduchowska – coach i Mentorka Wysoko Wrażliwych Kobiet. Zajmuje się rozwojem tzw. kompetencji miękkich jak trener w licznych organizacjach. Prywatnie partnerka i matka wspaniałego kota Śledzika.  Kocha podróże a szczególnie ta, które prowadzą na szczyt. Jej najwyzsza wysokość na jakiej się znalazła to 5.500 n.p.m.

Zaobserwuj Wysokowrażliwy Podcast w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.