Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

wegesmacznie

LIVE #2: Wegańskie święta z Joanną Wegesmacznie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie live na naszym koncie na Instagramie z Joanną, autorką konta Wegesmacznie! Już 28.11.2020 o godz. 19:00 (UK) | 20:00 (PL)!

➡️ Jakie wegańskie potrawy pojawiają się na wigilijnych stołach? ➡️ Jak przygotować wege odpowiedniki mięsnych potraw? ➡️ Jakie są najlepsze przepisy na wege ciasta i przekąski?

Zaobserwuj nas na Instagramie, aby nie przegapić spotkania:

Joanna – twórczyni profilu Wegesmacznie, mama, żona, zodiakalny Strzelec. Od prawie dekady mieszka w Anglii. Po latach romansu z wegetarianizmem i pescowegetarianizmem w kwietniu 2018 na stałe związała się z weganizmem. Uwielbia karmić ludzi i pokazywać im, że weganizm nie niesie ze sobą ograniczeń, a kuchnia roślinna jest prosta, intuicyjna i pełna smaku. Z chęcią próbuje nowe przepisy – dzięki czemu została nieoficjalnym testerem i pomocnikiem przy tworzeniu e-booka z wegańskimi specjałami na Święta Bożego Narodzenia, którego premiery oczekujcie już na początku grudnia.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.