Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

podmas podcast świąteczny

PODMAS #1 Zaczynamy odliczanie do Świąt!

W tym roku święta dla wielu z nas będą inne. Zostaniemy w domu, nie usiądziemy z całą rodziną przy wigilijnym stole, nie będzie radosnej przedświątecznej krzątaniny. W tych zwariowanych czasach w których przyszło nam żyć grudzień zawsze ciepło otulał nas świąteczną atmosferą i blaskiem światełek. I choć marzy nam się by ten 2020 się w końcu skończył, to świąt nie odwołujemy! Wręcz przeciwnie, zaczynamy celebrację nieco wcześniej!

Sprawmy razem, aby grudzień był najlepszym miesiącem tego roku! Powieśmy światełka, ubierzmy wcześniej choinkę, zajmijmy się  kucharzenim w rytm świątecznych piosenek, zajadajmy się czekoladowymi mikołajami i pomagajmy sobie. Poprawmy sobie humory i stwórzmy dużo dobra!

My też przygotowaliśmy niespodziankę – zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy tu na Was czekać z nowym odcinkiem, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami ciepłymi, pełnymi magii, ale też śmiechu nagraniami!

Jak to u nas – nie mogło zabraknąć praktycznych porad – na naszym Instagramie będziemy organizować live’y ze wspaniałymi gościniami o jedzeniu, robieniu rodzinnych zdjęć i organizacji domu. Mamy też dużo materiałów dodatkowych: list, przepisów, porad do pobrania, warto więc zapisać się do naszego newslettera!  

Będzie się działo! Trzymajcie za nas kciuki, bo jednak codzienne publikacje to jest naprawdę spore wyzwanie. I bądźcie z nami! Odzywajcie się do nas na Instagramie, podsyłajcie odcinki przyjaciołom, dajcie się wciągnąć w tę szaloną świąteczną atmosferę, cieszmy się nią!

Trzymajcie swoje bombki, bo zaczynamy PODMAS 2020! Do świąt zostały 32 dni! 

Listen to “PODMAS #1 Boże Narodzenie 2020 – zaczynamy odliczanie do świąt!” on Spreaker.

Zaobserwuj nas na Instagramie, aby nie przegapić odcinka:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.