Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

podmas podcast świąteczny

PODMAS #1 Zaczynamy odliczanie do Świąt!

W tym roku święta dla wielu z nas będą inne. Zostaniemy w domu, nie usiądziemy z całą rodziną przy wigilijnym stole, nie będzie radosnej przedświątecznej krzątaniny. W tych zwariowanych czasach w których przyszło nam żyć grudzień zawsze ciepło otulał nas świąteczną atmosferą i blaskiem światełek. I choć marzy nam się by ten 2020 się w końcu skończył, to świąt nie odwołujemy! Wręcz przeciwnie, zaczynamy celebrację nieco wcześniej!

Sprawmy razem, aby grudzień był najlepszym miesiącem tego roku! Powieśmy światełka, ubierzmy wcześniej choinkę, zajmijmy się  kucharzenim w rytm świątecznych piosenek, zajadajmy się czekoladowymi mikołajami i pomagajmy sobie. Poprawmy sobie humory i stwórzmy dużo dobra!

My też przygotowaliśmy niespodziankę – zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy tu na Was czekać z nowym odcinkiem, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami ciepłymi, pełnymi magii, ale też śmiechu nagraniami!

Jak to u nas – nie mogło zabraknąć praktycznych porad – na naszym Instagramie będziemy organizować live’y ze wspaniałymi gościniami o jedzeniu, robieniu rodzinnych zdjęć i organizacji domu. Mamy też dużo materiałów dodatkowych: list, przepisów, porad do pobrania, warto więc zapisać się do naszego newslettera!  

Będzie się działo! Trzymajcie za nas kciuki, bo jednak codzienne publikacje to jest naprawdę spore wyzwanie. I bądźcie z nami! Odzywajcie się do nas na Instagramie, podsyłajcie odcinki przyjaciołom, dajcie się wciągnąć w tę szaloną świąteczną atmosferę, cieszmy się nią!

Trzymajcie swoje bombki, bo zaczynamy PODMAS 2020! Do świąt zostały 32 dni! 

Listen to “PODMAS #1 Boże Narodzenie 2020 – zaczynamy odliczanie do świąt!” on Spreaker.

Zaobserwuj nas na Instagramie, aby nie przegapić odcinka:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.