Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #7 Jak uniknąć świątecznych kłótni i wybrnąć z trudnych sytuacji przy wigilijnym stole? O mocy uważnej obserwacji zachowań ludzi i umiejętności adaptacji

O tym, jak nie pokłócić się podczas przygotowań do świąt i wybrnąć z trudnych sytuacji przy wigilijnym stole. Jak dzięki uważnemu skupianiu się na intencjach najbliższych nam osób, łatwiej dostosować do nich swoją komunikację i dzięki temu łatwiej ich zrozumieć i się z nimi porozumieć, nawet gdy atmosfera robi się gorąca. No i podam kilka trików, dzięki którym możemy poradzić sobie z trudnymi dla nas pytaniami przy świątecznym stole. W skrócie, to odcinek “ściąga” o na temat tego, sprawić, by nasze święta i przygotowania do nich przebiegły w ciepłej atmosferze, a nie zamieniły się w koszmarek i zmęczenie naszymi najbliższymi.

Klaudia Kałążna – strateżka, naukowczyni, trenerka z ogromnym doświadczeniem w biznesie, marketingu i coachingu. Podcasterka w “Słuchaj i Działaj!”; Klaudia Kałążna na co dzień pomaga swoim podopiecznym przejść przez proces zmiany kariery zawodowej, towarzyszy w odkrywaniu swoich supermocy i rozwijaniu skrzydeł. Jest przewodniczką, która za pomocą starannie dobranych narzędzi pomaga odnaleźć lub zbudować ścianę do której warto przystawić swoją drabinę do sukcesu. Prywatnie jest szczęśliwą żoną, pasjonatką gier planszowych oraz właścicielką pokaźnej kolekcji dinozaurów. Od ponad dekady mieszka w Irlandii delektując się pięknem natury i urokami życia na wyspie.

Zaobserwuj Klaudię Kałążną w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.