Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #19 Nasze pogańskie święta

Co w Bożym Narodzeniu ma mocne tradycje pogańskie, przejęte przebiegle przez chrześcijaństwo? Skąd mamy drzewko, prezenty i kolędy?

Bycie nerdem i nerdówą to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód — zatem zwiedzajmy go w dobrym towarzystwie.⁣ Nerdy Nocą to podkast przeznaczony dla osób dorosłych metrykalnie, acz nie ma obowiązku czuć się dojrzale.⁣ Prowadząca, Kaja Mikoszewska, z wykształcenia inżynier informatyki od sieci komputerowych, z zawodu grafik od spraw do druku i autorka materiałów edukacyjnych, z zamiłowania archiwistka polskiej demosceny. ⁣⁣Na co dzień zaprzęga storytelling do poszerzania horyzontów, rozbudzania ciekawości i poprawiania samopoczucia publiczności, czyli po prostu lubi pasjonujące opowieści.⁣⁣ Do podcastu zaprasza ciekawych gości, którzy pomagają nam spojrzeć na (pop)kulturę, historię, biologię z nowej perspektywy.

Zaobserwuj Nerdy Nocą w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.