Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #19 Nasze pogańskie święta

Co w Bożym Narodzeniu ma mocne tradycje pogańskie, przejęte przebiegle przez chrześcijaństwo? Skąd mamy drzewko, prezenty i kolędy?

Bycie nerdem i nerdówą to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód — zatem zwiedzajmy go w dobrym towarzystwie.⁣ Nerdy Nocą to podkast przeznaczony dla osób dorosłych metrykalnie, acz nie ma obowiązku czuć się dojrzale.⁣ Prowadząca, Kaja Mikoszewska, z wykształcenia inżynier informatyki od sieci komputerowych, z zawodu grafik od spraw do druku i autorka materiałów edukacyjnych, z zamiłowania archiwistka polskiej demosceny. ⁣⁣Na co dzień zaprzęga storytelling do poszerzania horyzontów, rozbudzania ciekawości i poprawiania samopoczucia publiczności, czyli po prostu lubi pasjonujące opowieści.⁣⁣ Do podcastu zaprasza ciekawych gości, którzy pomagają nam spojrzeć na (pop)kulturę, historię, biologię z nowej perspektywy.

Zaobserwuj Nerdy Nocą w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.