Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #17 Czego nie wiedziałam o świętach, zanim poznałam męża

Co rodzina, to inne tradycje świąteczne. Od potraw, przez prezenty, a na sposobach spędzania wolnego czasu skończywszy. O co mogą wzbogacić się święta, kiedy zaczynamy dzielić ich przeżywanie z innymi?

Nazywam się Agata Borowska. Do Internetu piszę już tak długo, że stwierdzam czasem: chyba nawet książkę napiszę kiedyś… pod SEO. Ze studiów i pracy jako dziennikarka, oprócz wspaniałego doświadczenia radiowego, wyniosłam wnikliwą obserwację świata, śledzenie trendów i robienie dobrego researchu na dowolny temat. Ogromne pokłady autoironii i suchego poczucia humoru zostawiam na swoim blogu i w podcaście Podkastynacja.

Zaobserwuj Podkastynację w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.