Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #17 Czego nie wiedziałam o świętach, zanim poznałam męża

Co rodzina, to inne tradycje świąteczne. Od potraw, przez prezenty, a na sposobach spędzania wolnego czasu skończywszy. O co mogą wzbogacić się święta, kiedy zaczynamy dzielić ich przeżywanie z innymi?

Nazywam się Agata Borowska. Do Internetu piszę już tak długo, że stwierdzam czasem: chyba nawet książkę napiszę kiedyś… pod SEO. Ze studiów i pracy jako dziennikarka, oprócz wspaniałego doświadczenia radiowego, wyniosłam wnikliwą obserwację świata, śledzenie trendów i robienie dobrego researchu na dowolny temat. Ogromne pokłady autoironii i suchego poczucia humoru zostawiam na swoim blogu i w podcaście Podkastynacja.

Zaobserwuj Podkastynację w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.