Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #16 Mamo, ale ja nie zjem ryby – czyli o wegańskich świętach bez przesady

Będzie to odcinek o tym, jak nie pokłócić się o jedzenie mięsa z mamą, ciociami i babciami – jak rozmawiać o tym, że nie chcemy nawet spróbować karpika. Czy da się zrobić święta w pełni w roślinnej wersji? Jakie potrawy warto przygotować, jeśli przy świątecznnym stole tylko my jesteśmy na restrykcyjnej diecie. Czym i jak zainspirować naszych bliskich do roślinnej szamki. Plus kilka przepisów i porad prosto z #kuchniadlanormalnychludzi

Listen to “POLSKI PODMAS 2021 – Mamo, ale ja nie zjem ryby, czyli o wegańskich świętach” on Spreaker.

Ela Granela – kucharka z zamiłowania, gotuje z miłości, je z przyjemnością. Jej pasją jest gotowanie dla innych i karmienie ich. Kuchnię roślinną przedkłada nad każdą inną z powodu jej bogactwa smaku i różnorodności. Nie lubi marnować, więc często proponuje wykorzystanie resztek, łączenie ich i eksperymenty smaku. Chociaż mieszka w dużym mieście, jej serce pochodzi ze wsi, w której się wychowała. Autorka bloga Granela.pl i podcastu o jedzeniu Foodcast.

Zaobserwuj Elę Granelę w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.