Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #15 O świętym Mikołaju z obrazu Roberta Waltera Weira. Od obrońcy dziewic, przez psotnego skrzata do współczesnego Santa Clausa.

Odcinek nie tylko o obrazie, ale także o ewolucji postaci świętego Mikołaja

Nazywam się Joanna Żelazińska, mam dyplom z historii sztuki, bloga popularnonaukowego, a od dziś także podcast. Możesz go odpalić gdzie chcesz, w pociągu, kolejce do lekarza, w samochodzie albo w muzeum … przed obrazem. Oprowadzę Cię po Luwrze, Musee d’Orsay i Muzeach Watykańskich i wielu innych europejskich świątyniach sztuki. Ze zbiorów każdego z nich wybrałam 9 obrazów – to będą twoje drogowskazy na trasie. Drogowskazy, nie obowiązkowe przystanki. Trasa jest więc bardzo przemyślana, a dzieła sztuki, których dotyczą poszczególne odcinki ułożone tak, abyś zobaczył sporą cześć muzeum w możliwe krótkim czasie bez cofania się i biegania z góry na dół po różnych piętrach.

Zaobserwuj Przed obrazem w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.