Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #15 O świętym Mikołaju z obrazu Roberta Waltera Weira. Od obrońcy dziewic, przez psotnego skrzata do współczesnego Santa Clausa.

Odcinek nie tylko o obrazie, ale także o ewolucji postaci świętego Mikołaja

Nazywam się Joanna Żelazińska, mam dyplom z historii sztuki, bloga popularnonaukowego, a od dziś także podcast. Możesz go odpalić gdzie chcesz, w pociągu, kolejce do lekarza, w samochodzie albo w muzeum … przed obrazem. Oprowadzę Cię po Luwrze, Musee d’Orsay i Muzeach Watykańskich i wielu innych europejskich świątyniach sztuki. Ze zbiorów każdego z nich wybrałam 9 obrazów – to będą twoje drogowskazy na trasie. Drogowskazy, nie obowiązkowe przystanki. Trasa jest więc bardzo przemyślana, a dzieła sztuki, których dotyczą poszczególne odcinki ułożone tak, abyś zobaczył sporą cześć muzeum w możliwe krótkim czasie bez cofania się i biegania z góry na dół po różnych piętrach.

Zaobserwuj Przed obrazem w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.