Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas razem lepiej

PODMAS #1 O czym nie zapomnieć na święta?

Święta to wyjątkowy czas w roku, a na tegoroczną przerwę wydaje mi się, że wszyscy czekamy z większym utęsknieniem i nostalgią! Marzymy, aby na chwilę oderwać się od wiadomości ze świata, założyć ciepłe skarpety i oddać całą uwagę klejeniu pierogów w rytm świątecznych piosenek. Zrelaksować się i poczuć, że – po prostu – jest w porządku. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy wraz z armią wspaniałych polskich podcasterek i cudownych polskich podcasterów mały prezent: podmas, czyli wspólne odliczanie do świąt! Codziennie, aż do Wigilii będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem, a hasłem przewodnim będą TYLKO MIŁE RZECZY! Opowiemy Wam o naszych świątecznych wspomnieniach i o tym bez czego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia, podzielimy się przepisami i pomysłami na prezenty. Będzie o sztuce, tradycjach, legendach, jedzeniu i odkrywaniu świąt na nowo. Jedna mała zmiana to to, że nie będziemy się zawsze spotykać u nas, a kolejne odcinki będziecie odkrywać na kanałach ich gospodyń i gospodarzy. Słuchajcie więc uważnie, aby nie przegapić u kogo kolejny odcinek! Pełny rozkład jazdy znajdziecie oczywiście na www.razemlepiejpodcast.pl/podmas lub wyszukując hasło “polski podmas” w Waszych aplikacjach do słuchania podcastów! 
A więc teraz oficjalnie: Witajcie w pierwszym odcinku podmasu, do świąt pozostały 24 dni,  zapraszamy Was na odcinek o czym nie zapomnieć na boże narodzenie!

Listen to “O czym nie zapomnieć na święta? – #POLSKIPODMAS” on Spreaker.

Ona – lady ogarniacz z listą zadań na każdą okazję. On – inżynier z pasją do klusek i motoryzacji. W marcu 2015 roku postanowiliśmy zostać parą, a trzy miesiące póżniej podjęliśmy decyzję o wspólnym wyjeździe za granicę. Od tej pory idziemy przez życie razem, uczymy się dorosłości i budujemy wspólną przyszłość. W podcaście Razem Lepiej opowiadamy o naszej drodze i dzielimy się lekcjami, które już odrobiliśmy. Jeśli interesujesz się minimalizmem, budżetem domowym, less waste, szczęśliwym życiem w swoim rytmie i lubisz słuchać prawdziwych historii, zostań z nami na dłużej.

Zaobserwuj Razem Lepiej w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.