Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas razem lepiej

PODMAS #1 O czym nie zapomnieć na święta?

Święta to wyjątkowy czas w roku, a na tegoroczną przerwę wydaje mi się, że wszyscy czekamy z większym utęsknieniem i nostalgią! Marzymy, aby na chwilę oderwać się od wiadomości ze świata, założyć ciepłe skarpety i oddać całą uwagę klejeniu pierogów w rytm świątecznych piosenek. Zrelaksować się i poczuć, że – po prostu – jest w porządku. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy wraz z armią wspaniałych polskich podcasterek i cudownych polskich podcasterów mały prezent: podmas, czyli wspólne odliczanie do świąt! Codziennie, aż do Wigilii będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem, a hasłem przewodnim będą TYLKO MIŁE RZECZY! Opowiemy Wam o naszych świątecznych wspomnieniach i o tym bez czego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia, podzielimy się przepisami i pomysłami na prezenty. Będzie o sztuce, tradycjach, legendach, jedzeniu i odkrywaniu świąt na nowo. Jedna mała zmiana to to, że nie będziemy się zawsze spotykać u nas, a kolejne odcinki będziecie odkrywać na kanałach ich gospodyń i gospodarzy. Słuchajcie więc uważnie, aby nie przegapić u kogo kolejny odcinek! Pełny rozkład jazdy znajdziecie oczywiście na www.razemlepiejpodcast.pl/podmas lub wyszukując hasło “polski podmas” w Waszych aplikacjach do słuchania podcastów! 
A więc teraz oficjalnie: Witajcie w pierwszym odcinku podmasu, do świąt pozostały 24 dni,  zapraszamy Was na odcinek o czym nie zapomnieć na boże narodzenie!

Listen to “O czym nie zapomnieć na święta? – #POLSKIPODMAS” on Spreaker.

Ona – lady ogarniacz z listą zadań na każdą okazję. On – inżynier z pasją do klusek i motoryzacji. W marcu 2015 roku postanowiliśmy zostać parą, a trzy miesiące póżniej podjęliśmy decyzję o wspólnym wyjeździe za granicę. Od tej pory idziemy przez życie razem, uczymy się dorosłości i budujemy wspólną przyszłość. W podcaście Razem Lepiej opowiadamy o naszej drodze i dzielimy się lekcjami, które już odrobiliśmy. Jeśli interesujesz się minimalizmem, budżetem domowym, less waste, szczęśliwym życiem w swoim rytmie i lubisz słuchać prawdziwych historii, zostań z nami na dłużej.

Zaobserwuj Razem Lepiej w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.