Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #18 Boże Narodzenie less waste – rozmowa z Sylwią Majcher

➡️ Jak zrobić Boże Narodzenie less waste? Jakie są  sposoby na ograniczenie marnowania jedzenia w święta? ➡️ Jak planować świąteczne zakupy i gotowanie? ➡️ Jak przechowywać potrawy, aby zachowały świeżość? ➡️ Jakie są tricki na ponowne wykorzystanie świątecznych potraw czy produktów? Posłuchaj naszej rozmowy z Sylwią Majcher, dziennikarką i promotorką stylu życia less waste!

Posłuchaj:

Listen to “PODMAS #18 Święta less waste – rozmowa z Sylwią Majcher” on Spreaker.

Sylwia Majcher – dziennikarka, autorka bestsellerowej książki „Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku” i „Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania Zero Waste.” W rozmaitych mediach publikuje reportaże i wywiady kulinarne. Regularnie opowiada o kwestiach związanych z niemarnowaniem jedzenia, ochroną środowiska i racjonalnych wykorzystywaniu zasobów planety w gazetach, radiu i telewizji – między innymi w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Radio Zet, Onet Rano. Jest zaangażowana w edukacyjne akcje społeczne. Ukończyła kursy kulinarne oraz studia podyplomowe na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Prowadzi warsztaty i szkolenia zero waste poświęcone niemarnowaniu jedzenia i ekologii. Z dumą współtworzy i jest ambasadorką pierwszej w Polsce kampanii edukacyjnej #wrocławniemarnuje. Inspiracji szuka w podróży, uwielbia lokalne targowiska i poznawanie świata przez pryzmat talerza.

Polub profil Sylwii na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:
boże narodzenie less waste

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.