Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #7 Pomysły na prezenty do buta na Mikołajki

Nie da się ukryć, że grudzień jest czasem obdarowywania. Mikołajki, spotkania firmowe, wigilie klasowe, drobne upominki, które wywołują uśmiech i za pomocą których pokazujemy, że nam zależy.

Jak zawsze przy wyborze prezentów gorąco Was namawiamy do kupowania do lokalnych firm, od rzemieślników, od małych przedsiębiorstw. W tym roku wydaje nam się do szczególnie ważne, biorąc pod uwagę jak wiele biznesów cierpi z powodu pandemii. Dlatego przejrzeliśmy Instagram w poszukiwaniu fajnych prezentów do buta.

Do buta małego i do buta dużego! Mamy dwie kategorie – prezenty w okolicy 30 zł i w okolicy 100 zł.  I nie przedłużając zapraszamy Was na nasz przegląd!

Listen to “PODMAS #7 Pomysły na prezenty do buta na Mikołajki” on Spreaker.

Rzemieślnicy i firmy, które polecamy w odcinku – pomysły na prezenty:

Zaobserwuj nas na Instagramie, aby nie przegapić odcinka:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

pomysły na prezenty

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.