Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #3: Przedświąteczne odgracanie z Prosta Organizacja

➡️ Jak – zanim zabierzemy się za przedświąteczne wielkie czyszczenie, odkurzanie i mycie – odgracić i zorganizować naszą przestrzeń? ➡️ Jak przygotować lodówkę, zamrażalnik i spiżarnię na świąteczne gotowanie? ➡️ Jak przygotować się na przechowywanie dekoracji świątecznych po sezonie? ➡️ Co odpuścić bez wyrzutów sumienia? Posłuchaj naszej rozmowy z Agnieszką, Prosta Organizacja!

Posłuchaj:

Listen to “PODMAS #3 Przedświąteczne odgracanie z Prosta Organizacja” on Spreaker.

Agnieszka Krakós-Gorący – ekspertka ds. organizacji. Prowadzi profil Prosta Organizacja i pomaga w ogarnięciu przestrzeni, pozbyciu się nadmiaru rzeczy. Tworzy proste sposoby na lepszą organizację. Jest wsparciem dla osób, które czują się przytłoczone nadmiarem rzeczy w swoim otoczeniu i chciałyby pozbyć się wyrzutów sumienia, odzyskać spokój, porządek i zaoszczędzić czas na codziennym sprzątaniu. Prywatnie żona, mama Basi i Gucia oraz wielbicielka psów collie i starych filmów.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.