Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #3: Przedświąteczne odgracanie z Prosta Organizacja

➡️ Jak – zanim zabierzemy się za przedświąteczne wielkie czyszczenie, odkurzanie i mycie – odgracić i zorganizować naszą przestrzeń? ➡️ Jak przygotować lodówkę, zamrażalnik i spiżarnię na świąteczne gotowanie? ➡️ Jak przygotować się na przechowywanie dekoracji świątecznych po sezonie? ➡️ Co odpuścić bez wyrzutów sumienia? Posłuchaj naszej rozmowy z Agnieszką, Prosta Organizacja!

Posłuchaj:

Listen to “PODMAS #3 Przedświąteczne odgracanie z Prosta Organizacja” on Spreaker.

Agnieszka Krakós-Gorący – ekspertka ds. organizacji. Prowadzi profil Prosta Organizacja i pomaga w ogarnięciu przestrzeni, pozbyciu się nadmiaru rzeczy. Tworzy proste sposoby na lepszą organizację. Jest wsparciem dla osób, które czują się przytłoczone nadmiarem rzeczy w swoim otoczeniu i chciałyby pozbyć się wyrzutów sumienia, odzyskać spokój, porządek i zaoszczędzić czas na codziennym sprzątaniu. Prywatnie żona, mama Basi i Gucia oraz wielbicielka psów collie i starych filmów.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.