Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

polski podmas

PODMAS #16 Mamo, ale ja nie zjem ryby – czyli o wegańskich świętach bez przesady

Będzie to odcinek o tym, jak nie pokłócić się o jedzenie mięsa z mamą, ciociami i babciami – jak rozmawiać o tym, że nie chcemy nawet spróbować karpika. Czy da się zrobić święta w pełni w roślinnej wersji? Jakie potrawy warto przygotować, jeśli przy świątecznnym stole tylko my jesteśmy na restrykcyjnej diecie. Czym i jak zainspirować naszych bliskich do roślinnej szamki. Plus kilka przepisów i porad prosto z #kuchniadlanormalnychludzi

Listen to “POLSKI PODMAS 2021 – Mamo, ale ja nie zjem ryby, czyli o wegańskich świętach” on Spreaker.

Ela Granela – kucharka z zamiłowania, gotuje z miłości, je z przyjemnością. Jej pasją jest gotowanie dla innych i karmienie ich. Kuchnię roślinną przedkłada nad każdą inną z powodu jej bogactwa smaku i różnorodności. Nie lubi marnować, więc często proponuje wykorzystanie resztek, łączenie ich i eksperymenty smaku. Chociaż mieszka w dużym mieście, jej serce pochodzi ze wsi, w której się wychowała. Autorka bloga Granela.pl i podcastu o jedzeniu Foodcast.

Zaobserwuj Elę Granelę w mediach społecznościowych:
Playlista Polski Podmas 2021:
Dołącz do świątecznego odliczania na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS, czyli wspólne, codzienne, podcastowe odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia, aż do świąt zaangażowani w akcję podcasterzy i podcasterki będą publikować w ramach swoich podcastów bonusowe odcinki w których w swój autorski, wyjątkowy sposób poruszą świąteczną tematykę. Znajdziecie tu inspirujące historie, przydatne porady, rozwijające wiadomości i mnóstwo ciekawostek. Mamy nadzieję, że podmas pomoże Wam poczuć świąteczną atmosferę, ale też będzie też dobrą okazją do poznania i polubienia nowych słuchowisk. Odcinki podmasu znajdziecie pod hastagiem #polskipodmas w aplikacjach do słuchania podcastów i w mediach społecznościowych oraz na playliście Polski Podmas 2021 na Spotify i Youtube! Serdecznie zapraszamy, codziennie o 7:30 w Waszych ulubionych aplikacjach do podcastów!

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.