Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #18 Boże Narodzenie less waste – rozmowa z Sylwią Majcher

➡️ Jak zrobić Boże Narodzenie less waste? Jakie są  sposoby na ograniczenie marnowania jedzenia w święta? ➡️ Jak planować świąteczne zakupy i gotowanie? ➡️ Jak przechowywać potrawy, aby zachowały świeżość? ➡️ Jakie są tricki na ponowne wykorzystanie świątecznych potraw czy produktów? Posłuchaj naszej rozmowy z Sylwią Majcher, dziennikarką i promotorką stylu życia less waste!

Posłuchaj:

Listen to “PODMAS #18 Święta less waste – rozmowa z Sylwią Majcher” on Spreaker.

Sylwia Majcher – dziennikarka, autorka bestsellerowej książki „Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku” i „Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania Zero Waste.” W rozmaitych mediach publikuje reportaże i wywiady kulinarne. Regularnie opowiada o kwestiach związanych z niemarnowaniem jedzenia, ochroną środowiska i racjonalnych wykorzystywaniu zasobów planety w gazetach, radiu i telewizji – między innymi w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Radio Zet, Onet Rano. Jest zaangażowana w edukacyjne akcje społeczne. Ukończyła kursy kulinarne oraz studia podyplomowe na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Prowadzi warsztaty i szkolenia zero waste poświęcone niemarnowaniu jedzenia i ekologii. Z dumą współtworzy i jest ambasadorką pierwszej w Polsce kampanii edukacyjnej #wrocławniemarnuje. Inspiracji szuka w podróży, uwielbia lokalne targowiska i poznawanie świata przez pryzmat talerza.

Polub profil Sylwii na Instagramie:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:
boże narodzenie less waste

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.