Apple Podcasts
Spotify
Youtube
Search

Fluid Edge Themes

PODMAS #7 Pomysły na prezenty do buta na Mikołajki

Nie da się ukryć, że grudzień jest czasem obdarowywania. Mikołajki, spotkania firmowe, wigilie klasowe, drobne upominki, które wywołują uśmiech i za pomocą których pokazujemy, że nam zależy.

Jak zawsze przy wyborze prezentów gorąco Was namawiamy do kupowania do lokalnych firm, od rzemieślników, od małych przedsiębiorstw. W tym roku wydaje nam się do szczególnie ważne, biorąc pod uwagę jak wiele biznesów cierpi z powodu pandemii. Dlatego przejrzeliśmy Instagram w poszukiwaniu fajnych prezentów do buta.

Do buta małego i do buta dużego! Mamy dwie kategorie – prezenty w okolicy 30 zł i w okolicy 100 zł.  I nie przedłużając zapraszamy Was na nasz przegląd!

Listen to “PODMAS #7 Pomysły na prezenty do buta na Mikołajki” on Spreaker.

Rzemieślnicy i firmy, które polecamy w odcinku – pomysły na prezenty:

Zaobserwuj nas na Instagramie, aby nie przegapić odcinka:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie na mail:

Zapraszamy Was na PODMAS! Codziennie, aż do świąt będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem podcastu, a hasłem przewodnim będzie: TYLKO MIŁE RZECZY! Żadnej polityki, sporów, złych wiadomości. Opowiemy Wam o naszych świątecznych przygotowaniach, podzielimy się pomysłami na prezenty i zrecenzujemy wszystkie złe świąteczne produkcje Netflixa. Zaprosiliśmy też do współtworzenia podmasu wspaniałych polskich podcasterów, a oni jak zwykle nie zawiedli! Słuchaj nas codziennie o 7:30 w Twojej ulubionej aplikacji:

Muzyka:
“Snowflakes – Winter & Christmas Swing Music” by JuliusH (pixabay.com)
“Holidays” by Grigoriy Nuzhny (mixkit.co)

pomysły na prezenty

Post a comment

Wybierz walutę
GBP Funt szterling
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.